logo

SoftwareStudio VSS.net

System awizacyjny demo VSS.net

YMS on-line

Wybierz rolę w programie demo VSS i zobacz jak działa yard management.​.

Awizacja transportu (okna czasowe) – dostaw do magazynów i wysyłek z magazynów firm logistycznych i produkcyjnych, czyli rezerwacje okienek czasowych, ramp za i wyładowczych. Oprogramowanie VSS.net to rozwiązanie typu YMS (Yard Management System). System informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów, planowaniem dostaw do magazynów oraz wizyt i ruchu na terenie zakładu.

Kierownik logistyki

Użytkownikami tej roli są pracownicy o dużych uprawnianiach do kierowania magazynem, transportami i ruchem na terenie obiektu.

Dostawcy i odbiorcy

użytkownikami są kontrahenci i dostawcy. Panel www i kalendarz do awizowania transportów, przeglądania historii.

Brama i ochrona

użytkownikami są pracownicy ochrony zakładu i bram wjazdowych na teren obiektu. Wystawienie przepustek oraz podłączenie monitoringu kamer i systemu ważenia aut.

Agencja celna

użytkownikami są pracownicy agencji celnej, którzy zezwalają na rozładunek dostaw przez magazyn.

Spedytor i przewoźnik

użytkownikami tej roli programu są pracownicy firm spedycyjnych i przewoźnicy. Mają możliwość rezerwowania okien czasowych, pracy w kalendarzu.

Magazyn i rampy

użytkownikami tej roli programu są pracownicy magazynu obsługujący dostawy i wysyłki. Rezerwowanie i zwalnianie ramp załadowczych.

Tablet w magazynie

A może chcesz używać Android tablet lub iPad w magazynie?
Magazyn WMS.net – Program magazynowy – magazyn wysokiego składowania WMS, dla firm produkcyjnych, handlowych i operatorów logistycznych. Demo pozwala na zapoznanie się z funkcjonalnością standardową kierownika magazynu. Ponadto można poznać moduł dostępu dla klientów zdalnych magazynu. Demo dostępne jest zarówno przez przeglądarkę Internetową lub urządzenie z systemem Android lub iOS.

Ochrona obiektu

użytkownikami tej roli programu są pracownicy mobilny używający przenośnych urządzeń typu tablet. Zazwyczaj jest to ochrona obiektu lub magazynier.

Kiosk samoobsługowy

Kierowca może samodzielnie dokonać rejestracji przybycia za pomocą modułu typu Kiosk. Kiosk to duży monitor dotykowy w specjalnej obudowie. Pod spodem pracuje dedykowany system Android. Kiosk może być wyposażony w czytnik kodów kreskowych, drukarkę kodów kreskowych.

Kiosk dla kierowców

użytkownikami tej roli programu są kierowcy, którzy samodzielnie zgłaszają swoje przybycie na bramie wjazdowej.

VSS.net, czyli platforma awizacyjna

Prezentacja

Zobacz prezentację systemu awizacyjnego VSS.net. Poznaj jego funkcjonalność i zastosowanie.

Dokumentacja

Zapoznaj się z instrukcją obsługi platformy awizacyjnej Studio VSS.net

Cena programu YMS

wypełnij formularz wyceny, aby otrzymać szczegółową ofertę na nasze rozwiązanie.

Program awizacji dostaw

Skoro tutaj jesteś to znaczy, że szukasz rozwiązań związanych z awizacją dostaw. Albo szerzej awizacją dowolnych transportów. Nowoczesna platforma do awizacji powinna spełniać wszystkie najważniejsze wymagania firm magazynowych oraz logistycznych. Dlatego SoftwareStudio stworzyło system awizacyjny, który bezpiecznie przechowuje dane. Został zaprojektowany z wykorzystanych nowoczesnych i stabilnych technologii internetowych. Z systemu możesz więc korzystać na komputerze, laptopie czy telefonie.

Platforma do awizacji

Platforma do awizacji pozwala na usprawnienie działania firmy w zakresie obsługi magazynów. Przedsiębiorstwa korzystają z internetowych rozwiązań do awizacji (Time Slot Booking). Dostawy towarów realizowane są do magazynu w sposób planowy. Dlatego system zarządzania awizacjami znacznie ułatwia nie tylko rozładunek, ale również pracę wszystkich działów firmy. Zobacz jak wygląda demo programy VSS.net.

System YMS

Oferowana platforma awizacji posiada moduł aplikacji mobilnej Android umożliwiający pełną obsługę procesu dostawy i załadunku. Moduł systemu YMS umożliwia kontrolę procesów logistycznych. Szczegółowa analiza procesu załadunku umożliwia określenie potencjalnej godziny rozpoczęcia pracy, a nawet dostawy do klienta. Czy sprawdzałeś już wersję demo?

Yard management software

Yard Management System (YMS) – system informatyczny do zarządzania przestrzenią składowania. System ten rejestruje wszystkie wizyty, kontroluje ich cel, czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag). Yard Management System może obejmować także zadania TSMS, czyli awizowanie transportów i blokowanie okien czasowych. Zapraszamy do poznania funkcjonalności programu demo.

Oprogramowanie YMS

Oprogramowanie YMS (Yard Management System) to system pozwalający na kontrolę wszystkich procesów związanych z awizacjami i transportami. Pozwala na ustalanie (i automatyzację) okien czasowych. Szybki dostęp do kalendarza pomaga w planowaniu terminarza awizacji. Program to także zbiór danych dotyczących aktualnych i archiwalnych awizacji. Pracownicy magazynu mogą edytować dane dotyczące awizacji. Korzystają z automatyzacji wyliczania trwania okienek czasowych, ale mogą je edytować i dostosowywać do konkretnych transportów. Pora uruchomić demo, aby poznać jego możliwości.

Time slot booking

Oprogramowanie YMS od SoftwareStudio – stworzone z myślą o wymagających firmach, które chcą mieć sprawny system do porządkowania awizacji i zarządzania nimi. System YMS to oprogramowanie, które przechowuje informacje dotyczące wizyt. Zarówno polegających na wypływie asortymentu z magazynu, jak i dostawie. Odnotowuje nie tylko podstawowe wiadomości odnośnie czasu i celu wizyt, ale też zapewnia kontrolę nad dostępami do wiadomości na temat wag, parkingów, czy innych informacji dotyczących zasobów. Kiedy uruchomisz wersję demo programu awizacyjnego?

Time slot management

System klasy time slot management (okna czasowe) oparty jest o platformę StudioSystem. Rejestruje wszystkie wizyty, kontroluje ich cel, czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag). Zastosowanie programu system awizacji transportu przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów. Nie wahaj się! Demo czeka na Ciebie!

Porównaj wersje i funkcjonalność

 • BASIC
 • STANDARD
 • PROCESOR
BASICSTANDARDPROCESOR
$3999
/year
$3999
/year
$3999
/year
Awizacje / okna czasowe
Kalendarze
Raporty
Limit liczby użytkowników
Hosting w chmurze
Instalacja na własnym serwerze
Integracja z ERP
Powiadomienia przez SMS/mail
Terminal Android
Obsługa RFID
Praca wielooddziałowa
Dostęp do kodu źródłowego
Buy NowBuy NowBuy Now

Ceny licencji

Chcesz wiedzieć ile kosztuje nasze rozwiązanie?
Przygotowujemy wyceny indywidualnie, wypełnij formularz to prześlemy ofertę. Poniżej podajemy szacunkowe miesięczne koszty w zależności od wybranego poziomu usługi. Na wycenę opłat wpływa kilka czynników, dlatego prosimy o kontakt.
Podaj nam szczegóły Twoich potrzeb. Uzgodnimy warunki i prześlemy umowę do podpisu.

Basic

na dobry początek
od 600 PLN / miesiąc
 • Limit liczby użytkowników do 10
 • SaaS
 • Instalacja w chmurze SoftwareStudio
 • Polska wersja językowa
 • Brak modułu Android
 • Brak modułu Apple iOS
 • Brak integracji
Start

Standard

wersja funkcjonalna
od 1200 PLN / miesiąc
 • Limit liczby użytkowników do 25
 • SaaS
 • Instalacja w chmurze SoftwareStudio
 • Wersje językowe
 • Android
 • Apple iOS
 • Integracja z ERP
Popularne

Procesor

dla wymagających
od 2500 PLN / miesiąc
 • Brak limitu liczby użytkowników
 • SaaS lub on premise
 • Instalacja na własnym serwerze
 • Wersje językowe
 • Android
 • Apple iOS
 • Integracja z ERP + API
Max

Warunki handlowe

Wstęp

Poprzednie oferty handlowe przestają być aktualne, a niniejsza obowiązuje od dnia 1 stycznia 2022. Oferta jest ważna bezterminowo, aż do ukazania się kolejnej edycji. Ceny zawarte w niniejszej ofercie są cenami netto, nie zawierają podatku VAT, wyrażone w polskich złotych. Do podanych cen należy doliczyć podatek w wysokości 23%.

Ceny

Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. Klienci dokonujący zakupu są informowani o aktualnych cenach, a po przyjęciu zamówienia do realizacji ceny nie podlegają zmianie niezależnie od okoliczności. Cennik stanowi informację handlową. Zamówienia przyjmujemy osobiście w biurze, pisemnie pocztą elektroniczną. SoftwareStudio zastrzega sobie prawo do zaprzestania sprzedaży niektórych produktów, modułów bez wcześniejszego powiadomienia.

Licencja

Licencja typu STANDARD hosting w chmurze prywatnej SoftwareStudio, cena zależy od ilości użytkowników. Program dostępny jest wyłącznie Online przez Internet. Do kosztów licencji należy doliczyć koszty hostingu. Oferta cenowa programów dotyczy wyłącznie produktów, nie zawiera kosztów transportu, instalacji, wdrożenia, lub szkolenia. Wymienione usługi wykonujemy na koszt zamawiającego zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. Opłaty licencyjne dotyczą prawa do instalowania i korzystania z nowych wersji programów, nie obejmują kosztów wdrożeń i szkoleń.

System awizacji dostaw
Program DEMO

System awizacji dostaw

W dynamicznym świecie logistyki, skuteczna awizacja dostaw jest kluczowym elementem sukcesu. Zarówno dla dostawców, jak i odbiorców, precyzyjna koordynacja dostaw jest nie tylko kwestią wygody, ale i efektywności operacyjnej. To właśnie w tym kontekście oprogramowanie Studio VSS.net firmy SoftwareStudio wyróżnia się jako wyjątkowo wszechstronne „oprogramowanie awizacyjne”.

System YMS
Program DEMO

System YMS

Każda firma polega na sprawnym przepływie towarów i materiałów, aby utrzymać produkcję w ruchu i zadowolenie klientów. Jednak proces planowania dostaw magazynowych i zarządzania zapasami często spada na jedną osobę. Osobę która jest już odpowiedzialna za inne obszary działalności. Potrzebuje ona sprawny system YMS.

Awizacja w transporcie
Program DEMO

Awizacja w transporcie

Jeśli Twoja firma wysyła produkty do klientów, wiesz, że zarządzanie magazynem ma kluczowe znaczenie dla wydajności i rentowności. W rzeczywistości skuteczny system zarządzania magazynem (WMS) może zaoszczędzić czas i pieniądze Twojej firmy poprzez optymalizację operacji magazynowych.

Planowanie dostaw
Program DEMO

Planowanie dostaw

Planowanie dostaw magazynowych i zarządzanie placem i parkingiem może wydawać się trudnym zadaniem. Ale przy odrobinie organizacji i odpowiednich narzędziach może to być pestka. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć.

Awizacja transportu
Program DEMO

Awizacja transportu

Korzystając z YMS i awizacji transportu, możesz poprawić wydajność dostaw magazynowych oraz zarządzania placem i parkingiem. YMS może pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zapewnić płynną pracę.

Program do awizacji dostaw
Program DEMO

Program do awizacji dostaw

Oprogramowanie YMS zapewnia centralne miejsce do śledzenia i zarządzania wszystkimi aspektami Twoich dostaw. Obejmuje to Twoje zapasy, pojazdy, kierowców i trasy dostaw.